Era białych łazienkowych mebli i sprzętów powoli odchodzi w niepamięć. Łazienka to obecnie również miejsce godne uwagi i niejeden poświęca jej aranżacji więcej czasu niż sypialni, czy salonowi. A jednym z istotniejszych punktów wystroju każdego pomieszczenia są meble. Na szczęście szukając jakiejkolwiek szafki do łazienki wybór mamy ogromny.


http://www.kolo.com.pl/produkty/meble-i-inne/szafki-podumywalkowe/

Foto: static.e-mieszkanie.pl

W zależności od stylu, w…

W zależności od stylu, w jakim postanowimy urządzić sobie pomieszczenie, z pewnością znajdziemy idealne szafki do łazienki. Z płyty wiórowej, laminowanej, MDF, szklane, drewniane, metalowe, czy wiklinowe, a każdy z tych typów w wielu różnych kolorach. Dopasujemy je i do łazienek eleganckich, zimnych i do tych nowoczesnych, wesołych. Możemy wybierać szafki jedno-drzwiowe, dwudrzwiowe, same półeczki, z wmontowanym lustrem na drzwiczkach, pomiędzy nimi lub w ogóle bez, z oświetleniem, stojące, wiszące, czy zintegrowane choćby z umywalką. Znajdziemy jednokolorowe gładkie szafki do łazienki, wielobarwne, wzorzyste, a także imitujące antyki, ze żłobieniami i zdobieniami. Natkniemy się też na takie z witryną, niczym regał wyniesiony wprost z salonu oraz ciepłe, wiklinowe, niczym komódki z sypialni.

szafki do łazienki

Foto: mieszkaniadlasingli.pl

Szafki do łazienki coraz częściej stylem…

Szafki do łazienki coraz częściej stylem nawiązują do tych pokojowych, dzięki czemu nasze łazienki nabierają miłego charakteru i stają się miejscem, w którym chce się przebywać. W zależności od potrzeb na pewno odnajdziemy w tej chwili idealne meble – wymiarem, kolorem, stylem, materiałem i funkcjonalnością. Kupując szafki do łazienki będziemy mieli tyle samo zabawy i przyjemności, co wybierając meble do każdego innego pomieszczenia.

szafki do łazienki

Foto: imageshack.us